Хто Ми

Спочатку була мрія… Мрія про власне господарство, де діти та внуки могли б ласувати смачними, соковитими ягодами та фруктами вирощеними власноруч.
Почалося все з малини… У 2017 році ми разом прийняли рішення спробувати виготовляти та реалізовувати ягідні джеми з сімейної плантації.
Головним принципом для нас стало виготовляти дійсно якісний продукт, за який не буде соромно ні перед людьми, ні перед собою. Сировина для наших товарів вирощується у екологічній гірській місцевості. Ми не економимо ні час, ні сили, ні ресурси для виготовлення дійсно смачної і якісної продукції, яку споживаємо самі.

Про Нашу Продукцію

Зараз наше виробництво стало більш автоматизоване і тепер ми окрім
натурального малинового джему виготовляємо джем з смородини, чорниці, ожини, обліпихи, полуниці, абрикосу та вишні. Також підготували чудові солодкі подарункові набори наших джемів.
Окрім виготовлення джемів та варення ми запустили ТМ Дідусева пасіка – справжній мед. Вибір меду досить великий. Тут для вас і мед з акації, і гречаний, і липовий, а для справжніх гурманів присутня лінійка меду з добавками.
Ми особисто залучені у всі процеси виробництва, від приготування аж до продажу. Це дає можливість досягнути доступної для кожного ціни, та відповідати за якість. Ми чесні з нашими покупцями, бо лише на довірі будуються довгострокові відносини. А бізнес, що збудований на фундаментальних людських принципах не може не зростати…

Як замовити

Здійснити замовлення можна на нашому сайті цілодобово або по телефону

+38097 707-03-37.
Замовлення по телефону приймаються з 9:00 до 18:00.

Доставку здійснюємо по всій Україні за допомогою Нової Пошти.
Відправка товару здійснюється зі Львова
Оплата доставки не входить у вартість товару та оплачується одержувачем;